2010-11-24

Nowy Duran Duran w 2011

Długo oczekiwany 13ty studyjny album Duran Duran, nagrywany prawie w oryginalnym składzie, ukaże się na początku 2011 roku. Za produkcję odpowiedzialny jest Mark Ronson, który zapowiada wielki powrót Duran Duran do brzmienia, za które wszyscy kochamy DD. Tytuł nowego krążka to 'All You Need Is Now' a jako przedsmak płyty mamy dwa fragmenty 'Blame the Machine' oraz 'Being Followed'. Dla mnie to brzmi bardzo obiecująco, o wiele lepiej niż poprzednia płyta.


1 comment:

RObert POland said...

Wydaje mi się, że będzie to płyta zrobiona tylko raz na ,,staroszkolny" styl.
Bo prawdę mówiąc, muzyka new romantic już nie jest modna, ciężko by mi było sobie wyobrazić, że następne albumy - o ile jeszcze nagrają - będą w stylu lat 80.

Będzie to płyta wtórna jak diabli - rajcować się będą nią oczywiście ci, którzy polubili ich pierwsze nagrania. Niestety, reszta może uśmiechnie się z politowaniem mówiąc ,,ludzie, tak już dzisiaj się nie gra"...

ROb

PS. Aby nie być posądzonym o to, że krytykuję zespół (to do tych, co mnie nie znają i myślą, że nie lubię 80s), wyjaśniam, że DD lubię i czuję, że All You Need Is Now mnie nie zawiedzie. Chociaż okładka wygląda koszmarnie, to można na nią w czasach piractwa machnąć ręką - ja tam trzymam pliki w folderze, okładka zbędna.