2011-03-24

Fra Lippo Lippi - The Best Of (2005)


The Best Of Fra Lippo Lippi includes tracks from Songs, Light And Shade, The Colour Album and Dreams in addition to one live track and a new track recorded in 1994 and not available elsewhere. For contractual reasons some of the songs have been re-recorded, but the original recording of 'Angel' is included, complete with Walter Becker's guitar playing.
1 Shouldn't Have to Be Like That  3:50
2 Angel 5:11
3 Love Is a Lonely Harbour 4:50
4 Light and Shade 5:22
5 Naive 4:25
6 Beauty and Madness 4:41
7 Everybody Everywhere 3:51
8 Crazy Wisdom 5:56
9 Everytime I See You 5:11
10 Even Tall Trees Bend 4:13
11 Coming Home 4:19
12 Thief in Paradise 3:33
13 Leaving 3:51
14 Mother's Little Soldier 4:09
15 Dreams 5:15

9 comments:

jacyk said...

Fra Lippo Lippi - The Best Of (2005)

http://www.4shared.com/dir/KJzmXhw7/Fra_Lippo_Lippi_-_The_Best_Of.html

enjoy:)

TOM said...

Jacyk - ja trochę z innej "beczki". Pomóż proszę, mam problem z dostępem do niektórych miejsc które często odwiedzam lub staram się. Nie mogę zamieszczać komentarzy u ROBerta choć jestem przecież zalogowany w googlach a do blogu Piotrka K w ogóle nie mogę wejść. Nic mi nie wiadomo o ograniczeniach u starych znajomych, czy mogłem sobie gdzieś coś zablokować w ustawieniach, w kompie, sam nie wiem ?
Tomasz

jacyk said...

Tom,
z tego co pisał jakiś czas temu Rob, to miał jakieś problemy z komentarzami u siebie i wszystkie lądowały jako spam w koszu na blogu ale to wina jest bloga a nie bląd u ciebie. natomiast Piotr musiał zmienić bloga na zaproszenia i zablokował dostęp innym bez zaproszeń (ja też nie otwieram strony jego bloga)
tak wiec to nic u ciebie w kompie tylko na blogspocie.

TOM said...

Dzięki Jacyk !
Zawsze mogę na Ciebie liczyć. Uspokoiłeś mnie bo wczoraj i dzisiaj strasznie opornie chodzi mi internet, nawet miałem problem z dostaniem się na swoje konto. Cieszę się że zawsze mogę zaglądać do Twojego bloga.
Na koniec, tak żeby było choć trochę na temat ostatniego posta. Drugi czy nawet trzeci raz "podchodziłem" do Fra Lippo Lippi. No i nic - poza Shouldn't Have to Be Like That reszta jakoś niespecjalnie do mnie przemawia. Gdzieś na jakimś, chyba hiszpańskim blogu z dwa - trzy lata temu - przesłuchiwałem ich mniej znane kawałki i jest to dla mnie jakby uboższa wersja Johny Hatez Jazz. Nic na to nie poradzę, jeśli chodzi o The Best of to poza ich największym przebojem całkiem całkiem jest "Leaving". I to tyle w tym temacie.
Pozdrawiam
Tomasz

Anonymous said...

Czy można prosić o jakiś link do albumu O. children? Z góry dziękuję.

jacyk said...

http://www.myspace.com/ochildren

http://chamukoson2.blogspot.com/2010/09/o-children-o-children-2010.html

enjoy:)

Anonymous said...

Dziękuję bardzo :)

Sylomiki said...

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy Tobie i Odwiedzającym.
Pozdrawiam Sylomiki.

contactos en valencia said...

I believe everyone ought to browse on it.