2007-04-04

Howard Jones - In the Running (1992)


Na swoim piątym studyjnym albumie, ostatnim nagranym dla wytwórni Warner, Howard Jones odchodzi od chwytliwych synthpopowych piosenek przebojów, na rzecz wyrafinowanych kompozycji, przeznaczonych dla bardziej wymagających słuchaczy. W nagraniach uczestniczyli min. Midge Ure (gitara) oraz Mark Brzezicki (instr. perkusyjne).1 Lift Me Up
2 Fallin' Away
3 Show Me
4 Voices Are Back
5 Exodus
6 Tears to Tell
7 Two Souls
8 Gun Turned on the World
9 One Last Try
10 City Song

4 comments:

jacyk said...

Howard Jones - In the Running (1992)
pswd: http://jacyk70.blogspot.com
link: http://www.filefactory.com/file/b35da0

enjoy:)

robert poland said...

Utwór City song jest zarąbisty. A że to nie jest lekki pop? Przeważnie każdy muzyk zaczyna od komercyjnego wejscia, by potem przedstawic swoje ambitniejsze oblicze( vide Depeche Mode, czy pierwszy album Alphaville) Gorzej, gdy jest odwrotnie - tzn. ambitny muzyk spadający na psy, wydając kiczowate pitupitu.

Howarda Jonesa uwielbiam także w przerobkach - jest taka plyta Perform '01 - wiele z tych nowych wersji jest ciekawsza niż te, co znamy.

jacyk said...

Rob mam prośbe o zamieszczenie tej płytki o ktorej mowisz Perform 01, bo brakuje mi własnie tego albumu

dzieki i pozdro

robert poland said...

Ha! także jej nie mam (jak na razie...) była na torencie, ale chyba aż trzy lub cztery utwory z niej były ,,skipowane" , a nawet jedna niedokonczona. Było do tej osoby udostępniającej sporo komentarzy, że ,,files są corrupted:))" Z tych wadliwych jednak plików słyszałem te nowe wersje - dlatego wiem, jak to brzmi. Szkoda, że gosc, co dał to na torrent, chyba się nie znał na ,,wrzutce" - może początkujący. Poszukam dalej, bo naprawdę niektóre wersje swietnie brzmiały.

ROb.